+48 601 734 855

zadzwoń teraz

biuro@dzsystem.pl

napisz do nas

62-652 Chodów

Chodów 1/1

O nas


Leszek Drążkiewicz

Od 2007 roku stale rozbudowujemy wachlarz działalności usługowo-handlowej. Rozwijamy nowe branże i profile, ciągle doskonaląc te już istniejące.

Wraz z uruchomieniem programu rządowo-samorządowego Orlik 2012, mającego na celu   wybudowanie boisk w każdej gminie do 2012 roku, wzięliśmy udział w ich realizacji. Obserwując jednak te piękne obiekty i skutki ich intensywnej  eksploatacji postanowiliśmy zadbać o ich właściwe parametry użytkowe i uruchomiliśmy usługi profesjonalnej konserwacji boisk ze sztucznej trawy oraz poliuretanu.

Wspólnie z Państwem tworzymy nasze Orliki i otwieramy kolejny rozdział w ich rozwoju. 

Obszarem naszej działalności jest cała Polska. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i urządzeniami, które pozwalają świadczyć usługi na optymalnym poziomie przy zachowaniu relatywnie niskich cen. Posiadamy niezbędne certyfikaty oraz atesty.

Każda realizacja zlecenia jest traktowana indywidualnie, w myśl zasady, że tylko zadowolony klient będzie do nas wracał.

Szkolenia i stałe podnoszenie kwalifikacji naszej kadry idą w parze z fachowością i profesjonalnym doradztwem.

Współpracujemy tylko z uznanymi firmami, z długoletnim doświadczeniem i sprawdzonymi produktami. Nie polecam produktów bez marki, choćby ich cena była konkurencyjna.

Jakość jest wyznacznikiem naszej działalności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę, gwarantujemy profesjonalną realizację zleceń i zadowolenie z oferowanych produktów i usług.

 

KONTAKT I ADRES

DZ SYSTEM Leszek Drążkiewicz

Chodów 1/1

62-652 Chodów

tel. +48 601 734 855

biuro@dzsystem.pl